MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 3707439
nr 370 7439
Skåp
1800-tal, L85 D50 H170, (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 augusti 2005
300 kr
350 kr
550 kr
600 kr
800 kr